BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Socialinės politikos grupės vadovės Eglės Neciunskienės einamųjų metų veiklos užduotys

1 užduotis: Užtikrinti Vyriausybės programos įgyvendinimo plano veiksmų, numatytų 2023 m. socialinės apsaugos, sveikatos apsaugos, švietimo ir sporto, kultūros  srityse įgyvendinimo stebėseną ir pasiūlymų dėl jų įgyvendinimo laiku pateikimą.

2 užduotis: Užtikrinti, kad pagal kuruojamą sritį būtų laiku Seimui pateikti teisės aktų projektai, kuriuos Vyriausybė pagal sąrašą pasiūlo įtraukti į Seimo sesijų darbų programą.

3 užduotis: Vykdyti proaktyvią stebėseną ir vadovybės informavimą, siekiant savalaikio įgyvendinamųjų teisės aktų – Vyriausybės nutarimų – projektų priėmimo.

4 užduotis: Didinti teisėkūros proceso ir teisės aktų kokybę.

5 užduotis: Pagal priskirtas veiklos sritis dalyvauti:  

• rengiantis negalios nustatymo reformos įgyvendinimui ir sprendžiant neįgaliesiems aktualius klausimus; 

• sprendžiant su bandomojo pacientų pavėžėjimo modelio įgyvendinimu susijusius klausimus ir dalyvaujant priežiūros komitete;

• rengiant sprendimus dėl Ilgalaikės priežiūros modelio įgyvendinimo (MP portfelio projektas);

• privalomojo sveikatos draudimo taryboje (narė);

• teikiant išvadas ir pasiūlymus deryboms dėl kuruojamų ministerijų 2024–2026 m. valstybės biudžeto asignavimų, Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo plano tikslinimo; teisės aktų projektų Seimo pavasario ir rudens sesijoms ir kitiems aktualiems strateginio planavimo dokumentų projektams;

• teikiant pasiūlymus dėl Vyriausybės kanceliarijos vykdomų veiklos procesų tobulinimo.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-23