BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Strateginio valdyno grupės vadovės Daivos Žaromskytės-Rastenės einamųjų metų veiklos užduotys

1 užduotis: Atnaujinti Numatomo teisinio reguliavimo poveikio vertinimo metodiką, integruojant duomenis grįsto teisėkūros reikalavimus, taip pat tuos pokyčius, kurie atlikti pakeitus Vyriausybės darbo reglamentą, taip pat dalykinio vertinimo pažymas.

2 užduotis: Atnaujinti Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo planą, siekiant jį aktualizuoti įvertinus jau nuveiktus darbus, taip pat tikslingumą tęsti kai kuriuos darbus dėl pasikeitusios situacijos ar vis dar dinamiškai besikeičiančios ir t.t.

3 užduotis: Proaktyviai valdyti strateginio valdymo sistemos įgyvendinimo rizikas, siekiant, kad dėl biurokratinių ar formalių reikalavimų ir procedūrų nebūtų stabdomas investicijų paleidimas, strateginių, politiškai reikšmingų darbų įgyvendinimas.

4 užduotis: Sudaryti visas prielaidas Vyriausybės kanceliarija nuo 2024 metų pradėti naudoti Nacionaliniame pažangos plane ir Viešojo valdymo plėtros programoje numatytas pažangos lėšas.

5 užduotis: Koordinuoti Strateginio valdymo grupės veiklą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-23