BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Įgyvendinami projektai

2021 m. balandžio 15 d. LRVK atnaujino ir patvirtino LRVK projektų portfelį, kurį sudaro 7 projektai. 2021 m. gruodžio 28 d. LRVK projektų portfelis papildytas nauju projektu.

LRVK projektų portfelio projektai yra LRVK strateginius veiklos tikslus įgyvendinantys projektai, apimantys viešojo valdymo institucijų veiklos valdymo stiprinimą, tinkamą nacionalinių viešojo valdymo reformų įgyvendinimo bei koordinavimo užtikrinimą, taikant projektinio valdymo principus, procesų peržiūrą ir jų efektyvinimą pagal LEAN metodus, informacijos apie Vyriausybės veiklą prieinamumo ir skaidrumo didinimą, Lietuvos vardo užsienyje viešinimą.

LRVK projektų portfelio projektai „Valstybės pažangos strategijos „Lietuva 2050“ parengimas“ ir „Veiksmingos krizių ir ekstremaliųjų situacijų valdymo sistemos sukūrimas“ taip pat įtraukti ir į Ministro Pirmininko strateginį projektų portfelį.

Su LRVK projektų portfelio valdymu susijusius sprendimus priima Strateginio valdymo darbo grupė, kuriai vadovauja Vyriausybės kanclerė.