BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dažniausiai užduodami klausimai

Pagrindinis Vyriausybės kanceliarijos uždavinys – padėti Ministrui Pirmininkui ir visai Vyriausybei sklandžiai atlikti savo funkcijas, būti patikima Ministro Pirmininko pagalbininke, siekiant žmonėms naudingų bei valstybę stiprinančių pokyčių ir užtikrinant Vyriausybės atvirumą visuomenei. Vyriausybės kanceliarijai vadovauja Vyriausybės kancleris.

Prašymus ir skundus galima pateikti raštu ir žodžiu, kreipiantis šiais būdais:

Vyriausybės kanceliarijoje gauti dokumentai registruojami tą pačią darbo dieną, kurią buvo gauti. Jeigu dokumentai gauti ne darbo dieną, jie registruojami artimiausią darbo dieną.

Informacija Jums turi būti pateikiama ne vėliau kaip per 20 darbo dienų nuo prašymo gavimo įstaigoje dienos. Jeigu prašoma daug ar sudėtingos informacijos, įstaiga turi teisę pratęsti šį terminą dar iki 20 dienų ir ne vėliau kaip kitą darbo dieną pranešti rašto pareiškėjui, nurodant pratęsimo priežastis.

Atsakymas gali būti skundžiamas Vyriausybės kanceliarijai (Gedimino pr. 11, 01103 Vilnius)  Viešojo administravimo įstatymo nustatyta tvarka arba per vieną mėnesį nuo jo gavimo dienos Lietuvos administracinių ginčų komisijai (Vilniaus g. 27, 01402 Vilnius), arba Vilniaus apygardos administraciniam teismui (Žygimantų g. 2, 01102 Vilnius) Administracinių bylų teisenos įstatymo arba Ikiteisminio administracinių ginčų nagrinėjimo tvarkos įstatymo nustatyta tvarka.

Vyriausybės kanceliarijoje teikiamos šios paslaugos:

  • Supažindinimas su Vyriausybės kanceliarijos dokumentais

Visa informacija apie asmens duomenų tvarkymą Vyriausybės kanceliarijoje skelbiama įstaigos svetainėje, šiuo adresu: Asmens duomenų apsauga | LR Vyriausybės kanceliarija

Tiesiogiai Vyriausybės posėdžiai ir pasitarimai transliuojami Vyriausybės svetainėje (www.lrv.lt) bei socialiniame tinkle Facebook Vyriausybės paskyroje.  Vyriausybės posėdžių ir pasitarimų garso įrašai skelbiami interneto svetainėje (www.lrv.lt).

Vyriausybės posėdžio darbotvarkė kartu su medžiaga skelbiama Vyriausybės interneto svetainėje skiltyje „Posėdžiai ir pasitarimai“. Neskelbiama medžiaga, kurioje yra valstybės ar tarnybos paslaptį, komercinę paslaptį sudarančios informacijos ar asmens duomenų, kurių viešinimas neatitiktų asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų.

Visi Vyriausybės kanceliarijoje vykstantys darbo konkursai yra vieši. Informacija apie juos skelbiama Vyriausybės kanceliarijos interneto svetainėje, adresu: http://sena-lrvk.lrv.lt/lt/apie-vyriausybes-kanceliarija/karjeros-galimybes.

Rekomenduojame susipažinti ir su Valstybės tarnybos departamento skelbimais apie konkursus į valstybės tarnautojų pareigas, Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje, adresu: http://portalas.vtd.lt/lt/4/vtd-web-servisai/vtdkonkursai-319.html.

Asmenys, norintys susipažinti su Vyriausybės kanceliarijos dokumentais Vyriausybės kanceliarijos patalpose, gauti iš Vyriausybės kanceliarijos archyvo bylų, dokumentų kopijų, dokumentų išrašų, nuorašų, pateikia rašytinį prašymą. Prireikus užpildomas ir pasirašomas papildomas prašymas leisti susipažinti su dokumentais, kuriuose yra asmens duomenų, ir (ar) šiuos dokumentus gauti, jeigu jie gali būti teikiami.

Vyriausybės kanceliarijos ir ministerijų vykdomos viešosios konsultacijos skelbiamos Vyriausybės portalo svetainėje „E. pilietis“ skiltyje Viešosios konsultacijos https://epilietis.lrv.lt/lt/dalyvauk-priimant-ir-keiciant-sprendimus/dalyvauk-viesosiose-konsultacijose-1

Taip, ekskursijas Vyriausybės rūmuose rengia Atviros Vyriausybės skyrius.

Ekskursijos rengiamos suderinus tinkamą datą ir laiką. Mažiausias ekskursijos grupės dydis – 15, didžiausias – 30 asmenų. Užsiregistruoti į ekskursiją galima:

  • užpildžius el. formą arba;
  • prašymą pateikus elektroniniu paštu [email protected] (prašyme turi būti nurodytas ekskursijos grupės organizatorius (vadovas), pageidaujama ekskursijos data, laikas ir vardinis grupės sąrašas) arba;
  • pateikus prašymą raštu ar atvykus į Vyriausybės priimamąjį (Gedimino pr.11, Vilnius) arba;
  • susisiekus tel. 8706 61802 arba mob. tel. 8668 42527.
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-27