BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Naudinga informacija

Lietuvos Respublikos teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų įstatymas užtikrina asmenims teisę gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų, nustato šios teisės įgyvendinimo tvarką ir reguliuoja valstybės bei savivaldybių institucijų ir įstaigų veiksmus teikiant informaciją asmenims.

Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymas nustato asmenų teisę į įstatymais pagrįstą ir objektyvų asmenų prašymų, skundų ir pranešimų nagrinėjimą.

Asmenų prašymų nagrinėjimas ir jų aptarnavimas Vyriausybės kanceliarijoje organizuojamas vadovaujantis Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875.

Jūs galite:

  • pateikti informacinio pobūdžio klausimus apie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Ministro Pirmininko ir Vyriausybės kanceliarijos veiklą, pasitarti kur kreiptis, kad išspręsti rūpimą klausimą, pareikšti nuomonę ar pateikti siūlymą;
  • pateikti prašymą priimti administracinį sprendimą arba atlikti kitus teisės aktuose nustatytus veiksmus, skundą dėl pažeistų besikreipiančio asmens teisių ar teisėtų interesų, pranešimą apie pažeistas kito asmens teises ar teisėtus interesus;
  • registruotis ir atvykti į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nario priėmimą Vyriausybės priimamajame.
  • pareikšti nuomonę apie prašymų nagrinėjimą ir aptarnavimo kokybę Vyriausybės kanceliarijoje.

Piliečius ir kitus asmenis priima ir juos aptarnauja Vyriausybės kanceliarijos Komunikacijos departamento Piliečių ir atviros Vyriausybės skyriaus darbuotojai.

Kontaktai

Telefonas: 8 706 63711
Faksas: 8 706 63895
El. paštas [email protected]
Interneto svetainė: www.lrv.lt
Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimamasis, Gedimino pr.11, LT-01103, Vilnius

Darbo laikas

Pirmadieniais, trečiadieniais: nuo 8.00 val. iki 17.00 val.,
Antradieniais, ketvirtadieniais: nuo 8.00 val. iki 18.00 val.,
Penktadieniais: nuo 8.00 val. iki 15.45 val.
Pietų pertrauka: nuo 12.00 val. iki 12.45 val.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-14