BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


NKVC lankėsi Moldovos institucijų atstovų delegacija

Data

2023 11 28

Įvertinimas
0
LRVK20231128-12.jpg

Lapkričio 28 d. Nacionaliniame krizių valdymo centre (NKVC) lankėsi Moldovos Nacionalinio informacinės gynybos ir kovos su propaganda centro direktorė Ana Revenco su delegacija iš Užsienio reikalų bei Vidaus reikalų ministerijų, Prezidentūros, Saugumo ir žvalgybos tarnybos bei ES Partnerystės misijos atstovais. Susitikime pratęstos diskusijos, prasidėjusios Vyriausybės kanclerės Giedrės Balčytytės vizito Moldovoje šių metų spalio 16 d. metu, aptariant galimybę teikti Moldovai paramą kurti ir įgyvendinti krizių valdymo sistemą. 

Susitikimo metu NKVC ekspertai pristatė centro veikimo mechanizmus, 24/7 veikiančio situacijų centro funkcijas bei pasidalijo gerosiomis krizių prevencijos ir valdymo patirtimis. Itin daug dėmesio skirta pristatant NKVC patirtį vykdant strateginę komunikaciją bei koordinuojant atsaką į dezinformaciją.

„Lietuva, kurdama savo krizių valdymo modelį, susidūrė su panašiomis problemomis, tad Moldovai kylantys iššūkiai mums yra pažįstami. Tikimės, kad mūsų perteikta patirtis Moldovai padės stiprinti institucinę sąrangą bei prisidės prie sklandesnio šalies kelio į Europos Sąjungą“, – sakė NKVC vadovas Vilmantas Vitkauskas.

Vizitas suorganizuotas pagal Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo programą vykdomo Rytų Europos studijų centro projekto tęstinių susitikimų kontekste. Projekto tikslas – strateginės komunikacijos stiprinimas