BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2009 12 29
Išleistas leidinys „Užsienio šalių ir Lietuvos institucijų veiklos rezultatų stebėsenos sistemų įgyvendinimo gerosios praktikos apžvalga“

2009 m. gruodžio mėn. išleistas leidinys „Užsienio šalių ir Lietuvos institucijų veiklos rezultatų stebėsenos sistemų įgyvendinimo gerosios praktikos apžvalga“. Tai vienas iš gerosios praktikos apžvalgos leidinių, kurie bus išleisti įgyvendinant projektą „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas“ (VORT).

Pristatyta veiklos rezultatų stebėsenos koncepcija
2009 10 06
Pristatyta veiklos rezultatų stebėsenos koncepcija

2009 m. spalio 6 d., įgyvendinant projektą „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas“ (VORT), Vyriausybės rūmuose įvyko Projekto priežiūros grupės posėdis, kuriame buvo pristatytas Vyriausybei atskaitingų institucijų strateginių veiklos planų (įskaitant biudžeto programų) įgyvendinimo rezultatų stebėsenos sistemos koncepcijos projektas.

Susitikimas su Colinu Talbotu – ekspertu iš Jungtinės Karalystės
2009 10 05
Susitikimas su Colinu Talbotu – ekspertu iš Jungtinės Karalystės

2009 m. spalio 5 d. Vyriausybės rūmuose įvyko Ministro Pirmininko tarnybos darbuotojų susitikimas su ekspertu prof. Colinu Talbotu iš Jungtinės Karalystės (JK). Į rezultatus orientuoto valdymo, strateginio valdymo ir rezultatų stebėsenos klausimais patarinėjantis ekspertas pristatė JK vykdomosios valdžios sistemą.

Ekspertai patirtimi dalinosi konferencijoje „Strateginio valdymo problemos, iššūkiai ir perspektyvos“
2009 05 19
Ekspertai patirtimi dalinosi konferencijoje „Strateginio valdymo problemos, iššūkiai ir perspektyvos“

Š. m. gegužės 19 d., įgyvendinant „Valdymo, orientuoto į rezultatus“ (VORT) projektą, buvo surengta konferencija - Lietuvos ir užsienio strateginio valdymo ekspertai, Valstybės kontrolės ir Vyriausybės kanceliarijos atstovai vertino Lietuvos strateginio planavimo rezultatus, problemas, tobulinimo perspektyvas ...

Įrašų
puslapyje