BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Išleistas leidinys „Funkcijų analizės ir biudžeto programų vertinimo priemonės Lietuvoje ir užsienio šalyse“
2010 11 08
Išleistas leidinys „Funkcijų analizės ir biudžeto programų vertinimo priemonės Lietuvoje ir užsienio šalyse“

Leidinyje „Funkcijų analizės ir biudžeto programų vertinimo priemonės Lietuvoje ir užsienio šalyse“ pateikiama užsienio šalių geroji praktika, naujausios tendencijos ir sektinos pamokos atliekant biudžeto programų vertinimus ir funkcijų analizes ar peržiūras.

2010 11 05
Įvyko mokymai Vyriausybei atskaitingų institucijų atstovams dėl vertinimo kriterijų sudarymo ir taikymo

2010 m. rugsėjo–spalio mėn. organizuoti ir įvykdyti 2 dienų mokymai Vyriausybei atskaitingų institucijų atstovams, rengiantiems strateginius veiklos planus ir naudojantiems veiklos vertinimo kriterijus. Mokymai organizuoti įgyvendinant projekto „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas (VORT)“ pirmąjį uždavinį, skirtą Vyriausybei atskaitingų institucijų strateginių veiklos planų įgyvendinimo rezultatų stebėsenos sistemos tobulinimui. Iš viso mokymuose dalyvavo 120 dalyvių iš skirtingų Vyriausybei atskaitingų institucijų: ministerijų, ministerijoms pavaldžių įstaigų, Vyriausybės įstaigų, Ministro Pirmininko tarnybos. Mokymų dalyviai buvo suskirstyti į 5 grupes atsižvelgiant į institucijų veiklos specifiką.

2010 10 29
Patvirtinta Strateginio planavimo dokumentuose naudojamų vertinimo kriterijų sudarymo ir taikymo metodika

2010 m. spalio 25 d. Lietuvos Respublikos finansų ministro įsakymu Nr. 1K-330 patvirtinta Strateginio planavimo dokumentuose naudojamų vertinimo kriterijų sudarymo ir taikymo metodika (toliau – Metodika). Metodika buvo parengta įgyvendinant projekto „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas (VORT)“ pirmąjį uždavinį, kuriuo siekiama patobulinti strateginių veiklos planų įgyvendinimo rezultatų stebėsenos sistemą.

VORT projektas: praktiniai valstybės valdymo aspektai
2010 10 05
VORT projektas: praktiniai valstybės valdymo aspektai

Spalio 1 d. konferencija „Valdymo, orientuoto į rezultatus, praktika“ - tai jau antra konferencija, organizuojama Ministro Pirmininko tarnybos ir Finansų ministerijos vykdomam „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas (VORT)“ projektui viešinti, skirta ne tik valstybės tarnautojams bet ir kitiems viešojo administravimo specialistams. Konferencijos metu buvo pristatyta, ...

2010 09 29
Spalio 1 d. bus dalijamasi patirtimi, kaip tobulinti viešojo sektoriaus veiklą

Š. m. spalio 1 d. vyks konferencija „Valdymo, orientuoto į rezultatus, praktika“. Renginio metu bus pristatyta, kaip valdomas viešasis sektorius mūsų šalyje ir kaip galima jį tobulinti, taip pat apžvelgta užsienio valstybių patirtis ir jos pritaikymo galimybės Lietuvoje. Tai jau antra konferencija, skirta Ministro Pirmininko tarnybos ir Finansų ministerijos vykdomam „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas (VORT)“ projektui viešinti.

Strateginio planavimo metodikoje – nuostatos  dėl vertinimo kriterijų sudarymo, rezultatų stebėsenos ir programų vertinimo
2010 09 20
Strateginio planavimo metodikoje – nuostatos dėl vertinimo kriterijų sudarymo, rezultatų stebėsenos ir programų vertinimo

2010 m. rugpjūčio 25 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 1220 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. birželio 6 d. nutarimo Nr. 827 „Dėl Strateginio planavimo metodikos patvirtinimo“ pakeitimo“ patvirtinta naujos redakcijos Strateginio planavimo metodika (toliau – ...

2010 07 26
VORT projektas atrinktas Europos Komisijos užsakymu vykdomam tyrimui

Europos Komisijos Užimtumo, socialinių reikalų ir lygių galimybių generalinis direktoratas užsakė tyrimą, kurio metu atliekamas vertinimas, kaip Europos Sąjungos valstybėse narėse yra stiprinami ir didinami administraciniai ir instituciniai gebėjimai panaudojant Europos socialinio fondo lėšas.

2010 07 23
Atliktas strateginis tyrimas dėl ilgalaikių Lietuvos Europos Sąjungos politikos krypčių

Atliktas tyrimas „Lietuvos įtakos ir konkurencingumo didinimo Europos Sąjungoje kryptys“, kurio metu identifikuotos keturios galimos ilgalaikės Lietuvos ES politikos kryptys ir pateiktos rekomendacijos dėl jų įgyvendinimo priemonių.

2010 06 07
Apskritojo stalo diskusija „Europa 2030 – ar turime naują požiūrį?“

2010 m. birželio 4 d. Vilniuje Ministro Pirmininko tarnybos, Lietuvos Respublikos Seimo, ministerijų atstovai kartu su socialiniais ir ekonominiais partneriais aptarė ir vertino du Europos Sąjungos (toliau – ES) strateginius dokumentus: apmąstymų grupės ataskaitą „Projektas Europa 2030 m.: iššūkiai ir galimybės“ ir prof. Mario Monti ataskaitą „Nauja strategija vidaus rinkai: tarnaujant Europos ekonomikai ir visuomenei“.

2010 05 03
Renginys „Lietuvos Europos Sąjungos darbotvarkės aktualijos“

2010 m. balandžio 29–30 d. Vyriausybės Europos Sąjungos komisijos nariai, Lietuvos Respublikos Seimo, Ministro Pirmininko tarnybos ir ministerijų atstovai, dalyvaujantys Europos Sąjungos (toliau – ES) reikalų koordinavimo procese, aptarė Lietuvos ES darbotvarkės aktualijas.

2010 04 12
Apskritojo stalo diskusija „Lietuvos įtakos ir konkurencingumo didinimo Europos Sąjungoje kryptys“

2010 m. balandžio 7 d. Ministro Pirmininko tarnybos atstovai, tyrimo ekspertai, socialiniai ir ekonominiai partneriai bei visuomenės atstovai susirinko pasidalyti mintimis apie Lietuvos galimybes vykdyti savarankišką ilgalaikę politiką Europos Sąjungoje ir galimus tokios politikos įgyvendinimo būdus, kartu su valstybės institucijų atstovais, socialiniais ekonominiais partneriais ir platesne visuomene aptarti galimų Lietuvos Europos Sąjungoje politikos krypčių ir jų sąsajų su Lietuvos prioritetais.

2010 03 31
Mokymai Ministro Pirmininko tarnybos darbuotojams

2010 m. kovo 29-30 d. organizuoti mokymai penkiems Ministro Pirmininko tarnybos Strateginio koordinavimo departamento Vyriausybės programos įgyvendinimo koordinavimo ir stebėsenos skyriaus tarnautojams.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn