BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Apskrito stalo diskusija: „Kūriniai našlaičiai. Kaip užtikrinti autorių teisių apsaugą"
2011 12 20
Apskrito stalo diskusija: „Kūriniai našlaičiai. Kaip užtikrinti autorių teisių apsaugą"

Kultūros ministerija, įgyvendindama Visuomenės švietimo intelektinės nuosavybės teisių klausimais programos 2011 metų įgyvendinimo priemones, kartu su Ministro Pirmininko Tarnyba š.m. gruodžio 22 d. 9.00 val. viešbutyje Artis Centrum Hotels organizuoja apskritojo stalo diskusiją „Kūriniai našlaičiai. Kaip užtikrinti autorių ...

2011 11 22
LESSED projektas – efektyvesniam pasirengimui pirmininkauti ES

Pasirengimas pirmininkauti ES Tarybai 2013-ųjų antrąjį pusmetį įgauna pagreitį. LR Vyriausybė, ministerijos ir kitos atsakingos institucijos aktyviai diskutuoja dėl politinės darbotvarkės ir nacionalinių prioritetų, planuoja pirmininkavimo komunikaciją ir logistiką, rūpinasi kitais klausimais. Rengiantis stoti prie ES vairo, būtina išanalizuoti anksčiau pirmininkavusių šalių patirtį ir perimti gerąją praktiką, įvertinti galimas rizikas ir numatyti priemones joms įveikti. LR Užsienio reikalų ministerijos Pirmininkavimo ES Tarybai departamento vadovo Remigijaus Motuzo teigimu, ES finansuojamas projektas „Lietuvos ES reikalų sistemos efektyvumo didinimas“ (LESSED) suteikia galimybę tiesiogiai perimti patirtį bendraujant su praktinės patirties turinčiais specialistais, jau pirmininkavusių šalių ...

2011 11 22
Konferencija apie viešojo valdymo tobulinimą

Š.m. lapkričio 17–18 d. Ministro Pirmininko tarnyba kartu su VšĮ „Europos socialiniai, teisiniai ir ekonominiai projektai“ ir VšĮ „Viešosios politikos ir vadybos institutas“ ekspertais suorganizavo 2 dienų renginį, skirtą aptarti veiklos valdymo tobulinimo priemonių taikymo Lietuvos viešajame valdyme iššūkius ir perspektyvas.

Kviečiame į valstybės institucijų veiklos valdymo tobulinimo konferenciją
2011 11 15
Kviečiame į valstybės institucijų veiklos valdymo tobulinimo konferenciją

2011 m. lapkričio 17–18 d. Ministro Pirmininko tarnyba kartu su Viešąja įstaiga „Europos socialiniai, teisiniai ir ekonominiai projektai“ ir Viešąja įstaiga „Viešosios politikos ir vadybos institutas“ organizuoja konferenciją, skirtą valstybės institucijų veiklos valdymo tobulinimui. Konferencijoje bus pristatyti Ministro Pirmininko tarnybos ir ...

2011 09 12
Programų vertinimo sistema įgauna pagreitį

Įgyvendinant projektą „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas (VORT)“ yra tobulinama Lietuvos biudžeto programų vertinimo sistema. Projekto dėka pasiektas vieningas susitarimas viešajame sektoriuje, kad programų vertinimas yra neatsiejama veiklos valdymo dalis, kurios svarbą parodo programų vertinimo paskirtis – tobulinti veiklą, mokytis ir keisti administravimo kultūrą.

2011 08 16
Vizitas į Naująją Zelandiją

Š.m. liepos 24-30 dienomis Ministro Pirmininko tarnybos valstybės tarnautojai viešėjo Velingtone (Naujojoje Zelandijoje).

Apskritojo stalo diskusija „Lietuva ir Europos Sąjunga: iššūkiai priešakyje“
2011 07 07
Apskritojo stalo diskusija „Lietuva ir Europos Sąjunga: iššūkiai priešakyje“

2011 m. liepos 7 d. Europos politikos studijų centro ekspertai (Centre for European Policy Studies – CEPS) kartu su ministerijų ir kt. Vyriausybei atskaitingų institucijų bei Ministro Pirmininko tarnybos atstovais dalyvavo apskritojo stalo diskusijoje „Lietuva ir Europos Sąjunga: iššūkiai priešakyje“.

2011 06 27
Atliktos bandomosios funkcijų peržiūros ir bandomieji biudžeto programų vertinimai

Ministro Pirmininko tarnyba (MPT) įgyvendina projekto „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas (VORT)“ antrąją dalį, kuria siekiama tobulinti Vyriausybei atskaitingų institucijų funkcijų analizę ir biudžeto programų vertinimą.

Atliktas tyrimas dėl Lisabonos sutarties įtakos Europos sąjungos institucinei sandarai Bendros saugumo ir gynybos politikos (BSGP) srityje vertinimo ir Lietuvos sėkmingo pirmininkavimo ES Tarybai šioje srityje veiksnių nustatymo
2011 06 07
Atliktas tyrimas dėl Lisabonos sutarties įtakos Europos sąjungos institucinei sandarai Bendros saugumo ir gynybos politikos (BSGP) srityje vertinimo ir Lietuvos sėkmingo pirmininkavimo ES Tarybai šioje srityje veiksnių nustatymo

Įgyvendinant LESSED projekto veiklą „Tyrimai įvairiais ES darbotvarkės klausimais“ atliktas Dr. Margaritos Šešelgytės tyrimas dėl Lisabonos ...

2011 06 03
Moderni informacinė sistema – efektyvesniam valstybės institucijų veiklos valdymui

Efektyvesnis, paprastesnis valstybės institucijų veiklos strateginis planavimas ir rezultatyvus valdymas – toks yra vienas iš pagrindinių Ministro Pirmininko tarnybos kartu su Finansų ministerija įgyvendinamo ir Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamo projekto „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas (VORT)“ tikslas.

2011 05 30
Startuoja valstybės institucijų veiklos rezultatų stebėsenos informacinė sistema

Š. m. birželio 2 d. Ministro Pirmininko tarnyba organizuoja seminarą, skirtą startuojančios valstybės institucijų veiklos rezultatų stebėsenos informacinės sistemos (SIS) pristatymui. Nuo ateinančių metų Vyriausybei atskaitingos institucijos minėtoje sistemoje rengs strateginius veiklos planus, turės galimybę stebėti bei analizuoti rezultatų pasiekimą.

2011 05 09
Atliktas tyrimas dėl tarptautinio bendradarbiavimo, skatinant naudoti atsinaujinančių išteklių energiją

Įgyvendinant LESSED projekto veiklą „Tyrimai įvairiais ES darbotvarkės klausimais“ atliktas poveikio vertinimo tyrimas „Tarptautinio bendradarbiavimo, skatinant naudoti atsinaujinančių išteklių energiją vertinimas“. Tyrimo autoriai – dr. Eglė Jaraminienė ir dr. Darius Biekša.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn