BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
_MG_8826.jpg
2015 12 29
Privataus verslo investicija į policijos pastatus sostinėje – įgyvendinamas 56 mln. eurų projektas

Gruodžio 29 dieną Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis Generaliniame policijos komisariate dalyvavo pasirašant pirmąją sutartį tarp Lietuvos policijos ir privataus verslo, pagal kurią bus įgyvendinamas 56 mln. eurų projektas pastatant ir prižiūrint Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato areštinę ir ...

_MG_8810.jpg
2015 12 28
Vyriausybės vicekancleris R. Vaitkus: pedagogų atlyginimai ir toliau didės

Šiandien, gruodžio 28 dieną, Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Rimantas Vaitkus susitiko su pedagogų profesinių sąjungų atstovais. Susitikimo metu Vyriausybės vicekancleris išklausė pedagogų reikalavimus bei išdėstė, kokių priemonių imamasi siekiant toliau gerinti mokytojų darbo sąlygas. 

54 337.JPG
2015 12 17
Lietuva padės Kroatijai kurti strateginio planavimo sistemą, siekiant efektyvesnio viešojo valdymo

2015 m. gruodžio 14 d., Lietuvos ir Kroatijos atstovai pradėjo bendrą ES Dvynių projektą „Parama steigiant strateginio planavimo sistemą nacionaliniu lygiu“, kuriuo siekiama padėti Kroatijos valstybės institucijoms kurti nacionalinę strateginio planavimo sistemą diegiant veiksmingą dokumentų rengimo bei valdymo ...

DSC_1758.JPG
2015 12 17
Vyriausybėje – susitikimas su „Renkuosi Lietuvą“ organizatoriais

Ketvirtadienį, Tarptautinės migracijos dienos išvakarėse, Vyriausybės rūmuose vyko susitikimas su Tarptautinės migracijos organizacijos ir Vyriausybės vykdomo projekto „Renkuosi Lietuvą“ organizatoriais. Susitikime dalyvavo ir Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Rimantas Vaitkus, Ministro Pirmininko patarėjas Justas Pankauskas.

shadow2.jpg
2015 12 08
Vyriausybėje bus diskutuojama, kaip sumažinti šešėlinės ekonomikos mastą

Šiandien 13 val. Vyriausybės rūmuose vyks Vyriausybės kanceliarijos ir Mykolo Romerio universiteto rengiama diskusija „Šešėlinės ekonomikos vertinimo metodai ir naujausių tyrimų rezultatai“. Konferencijos tikslai – pasidalyti įžvalgomis, ieškoti ir rasti bendrus mokslo ir praktinius sprendimus, padėsiančius sumažinti šešėlinės ekonomikos mastą.

IT 4.jpg
2015 12 03
Pasirašytas memorandumas dėl Nacionalinių sąskaitų forumo

 Vyriausybės kanceliarija kartu su asociacija „Infobalt“ šiandien Vyriausybės rūmuose surengė Nacionalinį suinteresuotųjų šalių elektroninių sąskaitų forumą. Renginio metu buvo pristatytas pasaulio, Europos ir Lietuvos progresas, ateities perspektyvos ir planai. Taip pat buvo pasirašytas memorandumas dėl Nacionalinių elektroninių sąskaitų forumo projekto.

FB-SV379179.jpg
2015 12 01
Vyriausybės rūmuose rytoj bus dalijama „Maltiečių sriuba“

Rytoj, gruodžio 2 dieną, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius su žmona Janina, taip pat su kitais ministrų kabineto nariais dalyvaus labdaros renginyje „Maltiečių sriuba“. Sriubos dalijimo ir aukojimo akcija prasidės nuo 11.30 val. Vyriausybės kanceliarijos kavinėje.

_MG_7919 naujiena.jpg
2015 11 20
Viešojo valdymo tobulinimo komisijos akiratyje – viešosios įstaigos

Vyriausybės kanclerio Almino Mačiulio vadovaujamos Viešojo valdymo tobulinimo komisijos posėdyje penktadienį svarstyta Vyriausybės kanceliarijos parengta analizė dėl tikslingumo valstybei likti viešųjų įstaigų savininke ar dalininke.

Aplinkosauga 3.jpg
2015 11 19
Vyriausybėje – Nacionalinis „Darom“ forumas

Vyriausybės rūmuose ketvirtadienį vyksta Nacionalinis „Darom“ forumas, globojamas Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus. Šių metų renginį pasveikino ir atidarė Vyriausybės vicekancleris Rimantas Vaitkus.

_MG_7918.jpg
2015 11 13
Paskelbti konkursų į Vyriausybės atstovų pareigas Klaipėdos ir Šiaulių apskrityse laimėtojai

Vyriausybės kanceliarijoje vykusio konkurso į Vyriausybės atstovo Klaipėdos apskrityje pareigas laimėtoja tapo ir šiuo metu šias pareigas vykdanti Daiva Kerekeš. Konkurso į Vyriausybės atstovo Šiaulių apskrityje pareigas laimėtoja tapo Pakruojo rajono savivaldybės tarybos narė, buvusi šio rajono merė Asta ...

Vaitkus berlyne.jpg
2015 11 11
Vyriausybės vicekancleris R. Vaitkus: Lietuva nėra abejinga asmenims, bėgantiems nuo karo ir persekiojimų

Lapkričio 10-11 dienomis Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Rimantas Vaitkus kartu su Vokietijos institucijų atstovais Berlyne dalyvavo konsultacijose pabėgėlių priėmimo ir socialinės integracijos klausimais. Susitikime pasidalyta gerąja patirtimi, kaip socialiai integruoti atvykstančius žmones, ...

_MG_7919 naujiena.jpg
2015 10 30
Konkursą į Vyriausybės atstovo Tauragės apskrityje pareigas naujai kadencijai laimėjo dabartinė atstovė

Vyriausybės kanceliarijoje penktadienį vykusio konkurso į Vyriausybės atstovo Tauragės apskrityje pareigas laimėtoja tapo Irena Ričkuvienė, kuri dabartiniu metu ir eina šias pareigas nuo 2011 metų lapkričio 7 dienos.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 Pirmyn